oУ рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що  реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, оголошується відбір виконавця, що надаватиме послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції будівлі Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 «Ялинка» Конотопської міської ради Сумської області по вул.Свердлова,32 (вул.Володимира Великого, 32) (далі – Об’єкту).

Пропозиції подаються на фірмовому бланку (у разі наявності)  за підписом керівника (печатка за наявності).

У пропозиції має бути вказана вартість послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції Об’єкту без ПДВ (зазначити чи є виконавець платником ПДВ);  інформація про досвід у здійсненні технічного нагляду  за виконанням робіт з реконструкції/капітального ремонту, що фінансувалися за рахунок міжнародного фінансового ресурсу; примітка про ознайомлення з технічним завданням та підтвердження щодо спроможності виконати усі вимоги технічного завдання.

Пропозиції мають бути надані у термін до 15 квітня 2017 року включно, в електронному (сканований документ) вигляді:

–          Відділу освіти Конотопської міської ради –  muo-konotop@ukr.net

–          Управлінню економіки Конотопської міської ради – ekonomkonotop@ukr.net

Контактні телефони: (05447) 6 60 17, 6 61 66

Технічне завдання