IMG_20170328_102305Під час весняних канікул конотопські поліцейські влаштували для учнів загальноосвітньої школи № 7 День відкритих дверей. Правоохоронці гостинно зустріли школярів і провели для них цікаву та пізнавальну екскурсію до музею правоохоронних органів.

Голова Громадської організації «Конотопських пенсіонерів та ветеранів правоохоронних органів» Володимир Кича розповів школярам про історію створення правоохоронного органу, його очільників, а також про героїчні вчинки як колишніх правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків, так і нинішніх поліцейських, котрі несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.

Екскурсанти переглянули виставлені в музеї експонати, архівні документи і фотографії працівників в моменти несення служби різних часів – починаючи з 1917 року й до сьогодення, а також службові посвідчення, різноманітні відзнаки та нагороди.

Не менш зацікавили школярів і зразки форменого одягу. Плащі, шинелі та кітелі, зроблені 50-60 років тому, збереглися настільки добре, що здаються новими. Юнаки та дівчата із задоволенням приміряли на себе кашкети та уявляли себе правоохоронцями.

На завершення зустрічі, правоохоронці побажали шестикласникам успіхів в навчанні та суворого дотримання закону. В свою чергу, класний керівник Наталія Бут подякувала за змістовну та дуже цікаву розповідь про історію правоохоронних органів.