За підозрою у скоєнні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, конотопські поліцейські затримали трьох місцевих жителів. Під час проведення санкціонованих обшуків у чоловіків вилучили не лише готову до вживання «продукцію», а й інгредієнти, необхідні для її виготовлення. Відтак, всім любителям «кайфу» загрожує чималий строк позбавлення волі.

Перевіряючи отриману оперативним шляхом інформацію, працівники поліції навідались до помешкання 34-річного жителя Конотопа. В одній з кімнат його квартири поліцейські виявили пакунок з амфетаміном, фольгу з нашаруванням наркотичної речовини та пластикову пляшку з опієм ацетильованим. Чоловік пояснив, що знайдені правоохоронцями наркотики зберігає лише для власного вжитку.

Ще у двох місцевих шанувальників «дурман-зілля», 33 та 44 років, полісмени виявили паперові згортки з марихуаною й амфетаміном та саморобний пристрій для паління коноплі. Чоловіки також запевняли правоохоронців, що не займались збутом забороненої речовини.

Сьогодні у відношенні всіх підозрюваних відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту), санкція якої передбачає до п’яти років позбавлення волі.p