2nja6GNP05A2 квітня  2017 року у місті Суми відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Кубок Візаві – 2017», у якому взяли участь творчі колективи, що презентували хореографічне мистецтво практично з усіх регіонів України.

У скарбничку нагород нашого міста додалася ще одна, адже зразковий  ансамбль танцю  «Free Dance» міського будинку культури «Зоряний» (керівник Людмила Омельченко) став володарем «Кубка Візаві – 2017».

В номінації «Ювенали 1» з хореографічною композицією «Провісники добра» колектив  «Free Dance» міського будинку культури «Зоряний» здобув перемогу та був нагороджений дипломом за заняте І місце. В номінації «Юніори» перемогу отримали солісти зразкового ансамблю танцю «Free Dance»  Анастасія Потарусова та Богдан Писанка.

Глядачі та журі фестивалю високо оцінили майстерність наших танцюристів, їх артистизм, образність, яскравість костюмів, складність та різноманітність хореографії номерів.

Вітаємо Людмилу Омельченко та всіх учасників колективу «Free Dance»  з перемогою і бажаємо їм нових творчих здобутків та незгасаючого натхнення  для  підкорення нових вершин.