IMG_54675 квітня 2017 року в Конотопській дитячій музичній школі №1 відбувся  чудовий концерт, що подарував учням та викладачам школи військовий оркестр 58-ої окремої мотопіхотної  бригади Збройних сил України. Він не тільки вразив кожного слухача, який був у залі, а й викликав у присутніх шквал позитивних емоцій.

Музика військового оркестру – невід’ємна частина історії і традицій української землі. Військовий оркестр завжди  підвищував моральний та бойовий дух, брав участь у суспільних заходах,  відігравав важливу роль у збереженні традицій урочистих заходів.

У ході концертної  програми прозвучали  патріотичні твори,  музика з кінофільмів, твори  українських авторів, джазові композиції.

Начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко та директор дитячої музичної школи №1 Тетяна Макарчук  подякували військовослужбовцям за чудові миті єднання з мистецтвом, що подарував військовий оркестр, побажали музикантам нових творчих перемог, продовження співпраці та вручили їм відзнаки.

Вдячні слухачі  щирими оплесками вітали кожен мистецький виступ. Шквал аплодисментів  отримав  керівник оркестру – військовий диригент Євгеній Батура.

Учні і викладачі Конотопської дитячої музичної шкли №1 вдячні митцям за духовно-патріотичний дарунок і мають надію на продовження співпраці та нові творчі зустрічі.