За підозрою у скоєнні крадіжки працівники поліції затримали 35-річного мешканця Конотопа. Чоловік, скориставшись нагодою, на власний розсуд розпорядився банківською карткою свого нетверезого друга, знявши з неї майже три тисячі гривен. Відтак, бажання розважитися за чужий рахунок може коштувати йому трирічного позбавлення волі.

До чергової частини відділу поліції звернувся 31-річний конотопчанин, який повідомив, що його обікрав приятель. За словами заявника, під час спільного відпочинку з товаришами за пляшкою спиртного в них закінчився алкоголь. Оскільки він перебував у нетверезому стані, то попрохав свого друга сходити в магазин і придбати ще пляшку горілки, при цьому надав йому власну банківську картку та повідомив ПІН-код. Але покупок він так і не дочекався: замість обговореної суми коштів горе-товариш повністю спустошив його рахунок та перестав виходити на зв’язок.

Працівники поліції перевірили версію заявника і вона повністю знайшла своє підтвердження. До крадіжки дійсно «доклав руку» 35-річний приятель потерпілого. Чоловік одразу зізнався у скоєному та пояснив: як тільки-но банківська картка опинилась в його руках, попрямував до найближчого банкомату, де й вирішив скоїти крадіжку. Знявши з рахунку свого товариша 2 965 гривень, продовжив свій відпочинок в одному з місцевих кафе.

Наразі слідчими поліції у відношенні чоловіка відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Підозрюваному може загрожувати до трьох років позбавлення волі.