08.04.178 квітня 2017 року в міському будинку культури «Сучасник» відбулися  Всеукраїнські змагання з сучасної, народної, бальної хореографії та стріт-дисциплін «X DANCE».

Змагання проводилось за підтримки міжнародної спілки викладачів танцю, школи сучасного та естрадного танцю «Step Up – 2017» та відділу культури і туризму Конотопської міської ради.

У конкурсі взялили участь понад 100 учасників, а це: колектив сучасного танцю «La Style» (керівник Тетяна Грищенко), колектив сучасного танцю «Едельвейс» (керівник Наталія Прокопець), хореографічний колектив «ARTEZ» (керівник Олена Бондаренко) – м. Конотоп та народний ансамбль спортивного танцю «Фурор» (керівник Сергій Мураховський) –  м.Кременчук Полтавської області.

Присутня на заході начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка привітала всіх зі святом танцю та побажала учасникам перемог.

Начальник відділу молоді та спорту міської ради Ольга Качура по закінченню змагань обрала найактивнішого учасника, яка отримала можливість на безкоштовне оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі.

На цьому сюрпризи не закінчилися: учасники змагань отримали за традицією солодкі призи, медалі за сольні та кубки за постановчі номери. Президент міжнародної спілки викладачів танцю – Любов Мурза, вручила кожному колективу, що брав участь у конкурсі, сертифікати на безкоштовну участь у міжнародних змаганнях, що проходять за підтримки даної організації, в таких містах як Одеса, Тернопіль та Хельницький. Неочікуваним сюрпризом для учасників змагань став розіграш двох безкоштовних квитків та п’яти квитків зі знижкою сімдесят відсотків на прем’єру цирку «Кобзов».