20170410_130121Згідно з Указом Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя  Реформації» у 2017 році Україна відзначає 500-річчя Реформації, яка докорінно змінила історію Середньовічної Європи.

10 квітня 2017 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбувся захід присвячений даній події – «Рух, що змінив світ», спрямований на підвищення рівня духовності та освіченості громадян, адже жодні реформи в країні неможливі без реформ у серцях людей.

Ведучі заходу розповіли про масштабне духовне відродження, яке назавжди змінило хід історії. Інформація про 5 найбільш важливих євангельських істин зацікавила і водночас розкрила історію успіху Реформації, яка змінила світогляд людей та їхнє ставлення до праці і затвердила ідею, що в питаннях спасіння та віри немає посередників.

Музичний подарунок у виконанні Данила Куйди переніс присутніх у Середньовічну Європу: ніжні і мелодійні звуки флейти не залишили нікого байдужим.

До уваги присутніх було представлено фільм «Реформація та наука», про найвідоміших світу представників інформаційних ідей, про їх погляди та переконання.