7 квітня 2017 року на базі міського будинку культури «Зоряний» відбувся святковий концерт з нагоди 10-ти річчя спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс».

З вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка привітала керівників та колектив                        зі святом, побажавши успіхів, натхнення та перемог у подальшій роботі та подарувавши ювілярам сертифікат на екскурсійну поїздку.

Вітали ювілярів зі святом, говорили теплі слова на адресу керівників Антона та Алли Васюти, начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Ольга Качура, методист методичного кабінету відділу освіти  Марина Шерудило, директор Конотопської філії Європейського університету Юлія Ковальська, творчий колектив міського будинку культури «Сучасник» в особі директора Юлії Королевської та керівника художнього Наталії Прокопець.

До вітань долучилися і творчі колективи міста,  а саме: хореографічний колектив «Пролісок» дитячої школи мистецтв (керівник Світлана Гриненко), колектив сучасного танцю «Сузір’я» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ірина Корольова), спортивно танцювальний клуб «Сучасник» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Марина Сіренко), хореографічний колектив ЗОШ №10 (керівник Алла Васюта), зразковий хореографічний колектив «Фри Денс» (керівник Людмила Омельченко), школа сучасного танцю «Степ Ап» (керівники Тетяна Грищенко та Наталія Прокопець) а також вокалісти: Ганна Романенко, Юлія Щербакова та Олена Селедець.

Прекрасні номери у виконанні самих керівників колективу та вихованців спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» – стали окрасою концерту. Чудові танцювальні композиції, гарні костюми, сюрпризи і багато – багато квітів… таким вийшов ювілейний концерт спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс».17862366_1273249016045300_5864056247902227545_n