DSC0025708 квітня 2017 року міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради разом з «Конотопською міською організацією інвалідів Війни Збройних сил та УБД» провели шахово-шашечний турнір присвячений пам’яті В.М.Литвинова. Турнір проходив в конференц-залі управління соціального захисту населення. Участь у ньому взяли 27 чоловік – це ветерани, інваліди Війни Збройних сил, учасники бойових дій та учні шкіл міста.        Переможцем у шаховому турніри став Максим Новіков ( учень ЗОШ№13), ІІ місце посів Дяченко Богдан ( учень ЗОШ №13), а ІІІ місце – Москаленко Андрій (учень ЗОШ №10).

У змаганнях із шашок переможницею стала Шабан Каріна (учениця СШ №12),  ІІ місце – Кострома Яна (учениця СШ №12) та ІІІ місце – Дружинін Володимир (учень СШ №12).

Змагання пройшли у дружній, товариській атмосфері, під час яких у неформальній обстановці всі учасники отримали задоволення від звичайного спілкування за шашковими та шаховими дошками.

Усі переможці були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».