IMG_951912 квітня 2017 року,  напередодні найбільшого  християнського  свята, Світлого Воскресіння Христового в центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова для членів клубу «Зустріч», інвалідів Українського товариства глухих  був проведений народознавчий калейдоскоп «Великдень – світле і рідне свято життя».

З цієї нагоди в Інтернет-центрі центральної міської бібліотеки організована виставка-експозиція «Великдень іде – свято в душі несе».  Зібрані на  виставці книги, періодичні видання, писанки, плетені пасхальні кошики та тарілки, великодні рушники розкривають зміст цього свята і духовність  української нації.

Бібліотекарі розповіли присутнім про традиції підготовки та святкування Великодня в Україні та в інших країнах світу: Австралії, Великобританії, Німеччині, Польщі, США, Франції, Чехії, Швеції. У кожній країні свої традиції святкування, але всіх об’єднує те, що це світле і добре свято несе з собою віру, надію, любов в кожну родину.

Також присутні на заході мали змогу переглянути відео-презентацію  «Великодні традиції в різних країнах світу».

Голова  Конотопської  територіальної  організації  Українського товариства  глухих  Вікторія Безпрозванна  мовою  жестів доносила розповідь бібліотекарів до присутніх.