P4111012На порозі – світле свято Христового воскресіння. Воно, як писанка – яскраве і різнобарвне, як паска – радісне і тепле і символізує перемогу добра над злом, світла над пітьмою.

11 квітня 2017 року у міській бібліотеці для дітей з учнями 5-В класу спеціалізованої школи №9 проведена пасхальна веселка «Христос Воскрес – радіє мир увесь». Школярі дізнались про важливе значення пасхальних традицій в житті українського народу: що треба робити під час страсного тижня, як фарбувати яйця і виготовляти писанки (їхню символіку кольорів і орнаментів).

Діти поділились своїми враженнями про писанки – як священний оберіг українців, про традиції приготування до Великодня у своїх родинах, а також відповіли на запитання вікторини «І дзвонить дзвін аж до небес – Христос Воскрес». Захід перемежовувався великодніми піснями, легендами та віршами про Ісуса Христа, відеороликами «Як відбувається сходження благодатного вогню», «Христос Воскрес». Гарний настрій та побажання добра і любові переповнювали усіх присутніх.