fПро роботу міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

У малому залі виконавчого комітету Конотопської міської ради 21.04.2017 о 14:00 відбулося засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, фінансового управління Конотопської міської ради, Конотопського об’єднаного управління ПФУ Сумської області, Конотопського відділення ФСС НВВ та ПЗ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області,  сектору юридичної роботи міської ради, Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП, Конотопського міськрайонного центру зайнятості.

На засідання міської робочої групи запрошено 13 суб’єктів господарської  діяльності, працівники  яких отримують заробітну плату у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством. Заслухано 5 керівників СГД, які надали пояснення про причини виплати  заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімальної.

Керівникам СГД, що не з’явились на засідання міської робочої групи будуть направлені листи щодо надання пояснення про причини недотримання ними мінімальних гарантій оплати праці, а у разі ігнорування – дані суб’єкти   господарської діяльності будуть включені в перелік підприємств для перевірки щодо дотримання трудового законодавства управлінням Держпраці у Сумській області.