20.04.2017 під головуванням керуючого справами виконкому міської ради Яроцького В.І. відбулося засідання  консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  В роботі консультативної ради прийняли участь керівники управлінь та відділів міської  ради, заступник начальника управління Пенсійного фонду, лікарі, відповідальні за медичне обслуговування постраждалих, Конотопської ЦРЛ ім.ак.Давидова і Конотопської міської лікарні, члени громадська організація “Конотопська міскрайонна у Сумській області організація інваліді та ветеранів ВГОІ “Союз Чорнобиль Україна””.

На засіданні консультативної ради обговорювалися питання добудови пам’ятного знаку „Жертвам аварії на ЧАЕС”, санаторно-курортного лікування,  пільгового проїзду, медичного забезпечення ЧАЕС, комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, загально-державної програми “Доступні ліки”, пенсійного забезпечення ЧАЕС та інші.

В ході роботи консультативної ради Яроцький В.І. надав ряд доручень керівникам управлінь та відділів міської  ради.