IMG_552822 квітня  2017 року    у    Конотопській    дитячій    музичній    школі № 1  відбувся   регіональний  конкурс  юних  музикантів «Шлях до зірок», що проводиться  з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності учнівської молоді та пропаганди  українських композиторів.

Конкурс проводився  у трьох  номінаціях: «фортепіано», «камерно-інструментальні ансамблі» та «фортепіанні ансамблі». У  конкурсі    взяли   участь  169 учнів з  14 міст  (17 шкіл) Сумської області (Конотоп, Суми, Ромни, Шостка, Кролевець, Буринь, Путивль  та  інші) та міста Києва.

В журі працювали провідні викладачі з Сумської області  та міста Києва під головуванням викладача вищої категорії спеціального фортепіано Сумського вищого училища мистецтв і культури  ім. Дмитра Бортнянського. Привітала учасників, побажала  успіху  у змаганнях  начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко.

Під час визначення журі переможців, для гостей конкурсу з чудовим  концертом виступили студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського, випускники дитячої музичної школи №1 Біла Катерина, Мірошниченко Вікторія, Мотузка Марія та Ріпа Євген.

Захід  пройшов   на  високому  емоційному підйомі. Члени  журі відзначили   чудову    організацію  конкурсу  та серйозну підготовку всіх учасників, велике їх бажання змагатись та перемагати.

Мабуть, жоден вид мистецтва не може дати такої насолоди, як музика. Музика – це фантастика, це зовсім інший світ, це щось високе, іноді загадкове, іноді незбагненне, але кожну мить таке живе й прекрасне.