За ініціативи та активної підтримки відділу культури і туризму Конотопської міської ради та Конотопської телерадіоорганізації «Вежа»,  22 квітня 2017 року в  приміщенні міського будинку культури «Зоряний» відбувся відбірковий етап регіонального телевізійного фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Зірки надій».  Учасники були представлені в двох номінаціях: соло-вокалісти та дуети і тріо, де юні конкурсанти виконували по дві пісні.

Фестиваль-конкурс проходить в рамках популяризації дитячої  творчості  у жанрах сучасної естрадної музики, удосконалення виконавської майстерності та  активізації нового сучасного репертуару для дітей та юнацтва.

29 квітня 2017 року у міському будинку культури «Зоряний»  о 11.00 відбудеться конкурсний виступ учасників регіонального телевізійного фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Зірки надій», на якому окрім учасників та колективів з нашого міста та району, очікуємо конкурсантів з інших міст та районів Сумської області, які традиційно беруть участь у цьому фестивалі-конкурсі. Запрошуємо всіх небайдужих до пісенної творчості підтримати юних митців своїми оплесками.mqdefault