P424112526 квітня весь світ схиляє голову в пам’ять жертвам Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль – це символ горя і страждань не тільки для українців, а й для всієї Європи.

24 квітня 2017 року у міській бібліотеці для дітей з учнями 5-Б класу спеціалізованої школи №9 відбулась відео-мандрівка «Чорнобиль: дзвони болю і тривоги». Мета заходу – згадати історію аварії на Чорнобильській АЕС, поглибити знання про неї, навчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні. В ході екологічного діалогу школярі пригадали імена пожежників-ліквідаторів аварії, розглянули фактори, які її спричинили, поділились своїми думками про жахливі наслідки катастрофи.

Присутні переглянули документальні матеріали про квітневі події 1986 року, прослухали поезії, присвячені героям Чорнобильської катастрофи і кожен розповів  історію – спогад в ліквідації  аварії своїх рідних і знайомих. Дзвони Чорнобиля попереджають про те, що треба пам’ятати про уроки трагедії і робити усе, щоб берегти красу природи і творити добро на землі.