26 квітня біля пам’ятного знаку потерпілим внаслідок аварії на ЧАЄС відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати подвиг ліквідаторів і пам’ять  людей, убитих зовсім немирним атомом, прийшли представники міської та районної влади, громадськість, члени Конотопської міської організації ВГО «Союз Чорнобиль України».
Від імені міської влади до учасників мітингу звернувся заступник міського голови Ігор Степанченко, який наголосив на тому, що  ліквідатори-чорнобильці є справжніми героями, як і хлопці, які нині боронять територіальну цілісність нашої держави на Сході України, а тому наш обов’язок пам’ятати всіх, чиє життя забрала ця страшна трагедія, та усіляко допомагати учасникам аварії на ЧАЕС, які живуть поруч із нами.

Від імені конотопської організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС та керівництва всеукраїнської організації чорнобильців про подвиг ліквідаторів говорив і керівник Конотопської міської в Сумській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександр Шумицький.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих і померлих ліквідаторів-чорнобильців та поклали квіти до пам’ятного знаку. Заупокійну літію за загиблими відслужив настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло Кузь. Також за сприяння Конотопської міської ради для ліквідаторів-чорнобильців був організований поминальний обід.IMG_9411