g1PBVc_0DFAЗ метою підтримки молодіжних ініціатив, виховання у молоді міста патріотизму, виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, 19 квітня було проведено  захід  з військово-патріотичного виховання для молоді з ВНЗ та ДПТНЗ, вихованців патріотичних гуртків. Загалом у заході взяли участь 80 осіб.

Проведення заходу стало можливим завдяки КУСОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», спеціалісти якого з усім необхідним обладнання завітали до нашого міста та протягом цілого дня навчали нашу молодь новим вмінням та навичкам. Відділ у справах молоді та спорту Конотопської міської ради надав усю необхідну організаційну та фінансову підтримку в проведенні заходу. Індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ вже вкотре продемонстрував свою гостинність та високий рівень підготовки до проведення заходів різних рівнів і радушно прийняв на своїй території гостей з області та молодь нашого міста, забезпечивши все необхідне для проведення заходу.

У рамках заходу для учасників було проведено змагання з пейнтболу, навчання з тактичної медицини, практичні заняття з рукопашного бою, лекції з мінувальної справи, ознайомлення зі стрілковою зброєю,  екіпіруванням сучасного солдата, патріотичні уроки.

Учасники заходу залишилися задоволеним і вже після його закінчення ще довго не розходилися, задаючи нові та нові питання інструкторам. Найбільше цікавило молодь, коли наступного разу вони зможуть долучитися до подібних заходів та підвищити свої знання у військовій справі.

«Патріотичне виховання молоді – першочергове завдання місцевої влади цьогоріч вперше в місті було розроблено та ухвалено міську комплексну програму з військово-патріотичного виховання, і хоч її фінансування наразі мізерне, ми робимо все можливе, щоб наша молодь не втрачала жодного шансу для участі в подібних заходах», зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.