25 квітня за сприяння відділу міської раду у справах молоді та спорту в стінах Політехнічного технікуму КІСумДУ за допомоги Конотопського медичного училища відбувся міський фестиваль студентської творчості «Студентська весна 2017»,  серед навчальних закладів міста І – ІV рівнів акредитації.

У фестивалі взяли участь студенти та учні ПТ КІСумДУ, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», КІСумДУ, Конотопського медичного училища, ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей», ІПТ КІСумДУ. Загалом програма фестивалю складалася з 50 художніх номерів.

Учасники фестивалю демонстрували свою майстерність у 9 номінаціях, а саме: народний та естрадний вокал (соло, малі форми, ансамбль), народна, естрадна, класична, сучасна, хореографія, театральне мистецтво (художнє читання та СТЕМ), музичне виконання, оригінальний жанр.

Цьогоріч до складу журі ввійшло по 2 спеціалісти в кожній з категорій, та доєдналися молодіжні активісти від найактивніших громадських організацій міста, що дозволило зробити результати конкурсу значно  об’єктивнішими.

Атмосфера в залі панувала надзвичайно дружня, студенти та учні  гучними оплесками зустрічали всіх, хто виходив на сцену. За результатами конкурсу всі учасники отримали грамоти та цінні подарунки.

«Подібні фестивалі, на мою думку, є надзвичайно важливими та актуальними в умовах сьогодення. Саме вони дають можливість кожному реалізувати свої здібності та неабияк піднімають дух патріотизму в молодіжному середовищі. Шкода, що не всі дорослі гідно вміють приймати поразку та не до кінця розуміють, що для молоді головне – це участь, виступ на сцені, дружні стосунки зі студентами інших навчальних закладів. Однак я певна, молодь змінить думку дорослих та пройме їх духом єдності, знищивши цим самим у них ворожість», зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

«Для мене фестиваль став справжнім святом молодіжної творчості, адже мені надзвичайно сподобалося споглядати виступи юних талантів, які гарно трималися на сцені та гідно представляли  кожен свій навчальний заклад. Знаковим стало те, що на сцені переважали українські пісні та українські танці у найрізноманітніших інтерпретаціях. Наше місто може пишатися талановитою, вихованою, патріотичною молоддю», поділилась враженнями начальник відділу культури та туризму, голова журі Олена Шинкаренко.Iv-dkR_MYWs