Відділ культури і туризму Конотопської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Конотопський міський палац культури».  Робота за контрактом строком на п’ять років.

Вимоги до кандидатів:

– вища освіта;

-стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

-володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Відповідно до рішення міської ради від 30.06.2016 (7 скликання, 14 сесія) «Про затвердження Положення з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури міста»: якщо кандидат не відповідає кваліфікаційним вимогам, але наполягає на участі в конкурсі, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія.

До конкурсної комісії подаються наступні документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів є вичерпний. Зазначені документи надсилаються на поштову (м.Конотоп, пр.Миру,8) та електронну адреси відділу культури і туризму Конотопської міської ради  (е-mail: kon_cult@ukr.net) у визначений термін. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні та моральні якості.

Строк подачі документів – з 12.05.2017 по 11.06.2017.

Перше (або перше й друге) засідання комісії відбудеться – через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Переможець конкурсу призначається керівником закладу не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу.

Дата початку формування конкурсної комісії – 12.05.2017.

Інформацію про функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці та зразки документів для участі у конкурсі можна отримати у відділі культури і туризму Конотопської міської ради (тел.:6-60-12) за адресою: м.Конотоп, площа Миру,4 (2-й поверх).