5 грудня 2010 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з Конотопським МВ УМВС і кримінально-виконавчою інспекцією провели третій традиційний турнір з міні-футболу, присвячений Всесвітньому  дню боротьби зі СНІДом. Участь у турнірі взяли команди: “Колос” (м.Буринь), “Динамо” – команда Конотопського МВ УМВС і кримінально-виконавчої інспекції, Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступеня; Конотопського молодіжного спортивно-патріотичного клубу “Арсенал”. За підсумками турніру місця розподілились наступним чином: переможцем став “Арсенал”, ІІ місце – “Колос”, ІІІ місце – “Динамо”, ІV місце – “Інтернат”.

Завдяки таким спортивним заходам проводиться популяризація здорового способу життя, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, проводиться пропаганда фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових занять, формування здорового емоційного характеру, залучення громадських організацій та установ до надання допомоги в організації та проведені спортивних свят, які направлені на пропаганду здорового способу життя.

 

11 грудня під егідою відділу міської ради у справах молоді та спорту та за ініціативи міської федерації волейболу ФСТ «Спартак» (голова федерації Рогожин С.М.) в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ Михайла Маміашвілі відбувся відкритий турнір з волейболу, приурочений до Дня Збройних Сил України, в якому взяли участь команди з міст: Глухов, Шостки, Путивля та Конотопа.

Змагання проводились за коловою системою, тобто кожна команда попробувала сили кожного з суперників. За результатами зустрічей, не програвши жодної партії, перемогу святкувала команда Конотопа, 2 місце виборола команда з м. Шостки, третіми стали спортсмени з Глухова, 4 місце у Путивля.

         Призери турніру та команда переможець нагороджені Кубком, медалями, грамотами від міської ради та грошовими преміями від федерації. Кращим гравцем команди Конотопа визначено Олександра Калюжного.