Конотопський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей Конотопської міської ради оголошують відбір сімей – кандидатів у патронатні вихователі в рамках експерименту щодо впровадження послуги сімейного патронату.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови та за участі члена сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Термін перебування дитини в патронатній родині визначається індивідуально, залежно від потреб дитини і в середньому до 3-х місяців, в окремих випадках може бути подовжено до 6 місяців.

Гарантовано допомога та професійна підтримка фахівців соціальної сфери, дотичних до ведення випадку; достойна оплата послуг патронатного вихователя та кошти в розмірі двох прожиткових мінімумів на утримання дітей під час їхнього перебування у патронатній сім’ї

Кандидат у патронатні вихователі подає до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (к.409, адмін.будівля міської ради):

1) заяву;

2) копію паспорта громадянинаУкраїни;

3) копію трудової книжки (у разі наявності);

4) висновки про стан здоров’я кандидата та осіб, які проживають разом з ним;

5) довідку про відсутність судимості, в тому числі членів його сім’ї, які досягли чотирнадцятирічного віку;

6) копію документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;

7) письмову згоду усіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним, в тому числі дітей, які досягли такого віку та рівня розвитку, що можуть її висловити.

Кандидат у патронатні вихователі, який пройшов первинний відбір, разом з повнолітнім членом своєї сім’ї (чоловік або дружина, повнолітня донька або син, які проживають разом з кандидатом), повинні проходити обов’язкове навчання в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Контактна інформація:

Конотопський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

м. Конотоп, проспект Миру, 8, каб. 409, тел. 2 33 96;   6 55 97.

Служба міської ради у справах дітей

м. Конотоп, проспект Миру, 8, каб. 130, тел. 6 62 30.

 

ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ, ЯКА ТИМЧАСОВО З РІЗНИХ ПРИЧИН НЕ МОЖЕ ПРОЖИВАТИ У РІДНІЙ СІМ’Ї!