17 травня в ДНЗ №10 «Ялинка» в рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп» (за підтримки Європейського Союзу) було проведено виховний захід з енергозбереження під назвою «Подаруй друге життя покидьковому матеріалу».
Під час проведення виховного заняття діти здійснювали подорож імпровізованим транспортом від зупинки до зупинки. Кожна з них мала символічну назву: «Закривай кран, щоб не втік океан», «Бережи тепло, щоб веселіше було», «До рідної природи не неси шкоди». Так, в невимушеній ігровій формі дітки ще раз закріпили свої знання стосовно збереження природи, правил поводження з побутовими засобами заради економії природних ресурсів.
Заключною частиною виховного заходу стало дефіле в костюмах казкових героїв, зроблених з покидькового матеріалу. В якості тканин для костюмів батьки разом із дітьми обрали найрізноманітніші підручні засоби. Це і пакети для сміття, і використані комп’ютерні диски, і пластикові пляшки, і звичайні рекламні пакети. В такий цікавий для дітей спосіб вихователі разом з батьками показали малечі, що і такому, здавалося б, уже непотрібному матеріалу, можна дати друге життя, тим самим, не засмітивши зайвий раз довкілля.