Чергове засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії відбулося 10 грудня під головуванням секретаря міської ради Миколи Башкирова. Характеризуючи ситуацію щодо захворюваності на ГРВІ, завідувач відділу районної санепідстанції Валентина Грузинська відзначила, що в поточному році, починаючи з березня, випадків захворювання на грип у нашому місті не зафіксовано. Рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції порівняно з минулим роком знизився в 1,7 рази. Проте за перший тиждень грудня рівень захворюваності зріс на 28% і станом на 9 грудня епідемічний поріг перевищений у два рази. Рівень захворюваності в дошкільних навчальних закладах міста перебуває в межах від 0,4% до 11% в окремих ДНЗ, у школах цей показник становить 5-15,7%. Тому оголошений карантин і припинені заняття у окремих класах. За словами Валентини Семенівни, ситуація щодо захворювання на ГРВІ в Конотопі сьогодні залишається складною, але керованою.

Про стан захворюваності на ГРВІ та протиепідемічні заходи доповіли керівники структурних підрозділів міської ради, представники окремих підприємств, установ та організацій міста. Як запевнили аптечні працівники, лікувальних препаратів та медичних масок сьогодні достатньо, в тому числі й при замовленні вакцини для щеплень, але кількість щеплених конотопців залишається дуже низькою. 

Комісія ухвалила рішення з 10 грудня 2010 року ввести в дію комплекс посилених санітарно-протиепідемічних та дезинфікуючих заходів.