З метою ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста 23.05.2017 о 14:00 відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, Конотопського об’єднаного управління ПФУ Сумської області, Конотопського відділення ФСС НВВ та ПЗ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, сектору юридичної роботи міської ради, управління статистики в Конотопському районі, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, управління Держпраці у Сумській області.

На засіданні тимчасової комісії розглянуто питання погашення заборгованості на підприємствах – боржниках міста Конотоп, а саме: Конотопському механічному заводі  ХДАВП, ЖРЕП «Житлосервіс». Учасники засідання заслухали інформацію керівника ЖРЕП «Житлосервіс» щодо ситуації з погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві та обговорили перспективи погашення боргу із виплати заробітної плати.

За підсумками роботи тимчасової комісії були ухвалені відповідні рішення щодо вжиття невідкладних заходів погашення заборгованості із заробітної плати.