Під головуванням секретаря міської ради Багрянцевої О.Ю. 23.05.2017 о 14:00 відбулося засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, Конотопського об’єднаного управління ПФУ Сумської області, Конотопського відділення ФСС НВВ та ПЗ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, сектору юридичної роботи міської ради, управління статистики в Конотопському районі, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, управління Держпраці у Сумській області.

На засідання міської робочої групи запрошено 7 суб’єктів господарської діяльності, працівники  яких отримують заробітну плату у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством. Заслухано 2 керівники СГД, які надали пояснення про причини виплати  заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімальної.

Керівникам СГД, що не з’явились на засідання міської робочої групи будуть направлені листи щодо надання пояснення недотримання ними мінімальних гарантій оплати праці, а у разі ігнорування – дані суб’єкти   господарської  діяльності будуть передані до управління Держпраці у Сумській області щодо включення в графік перевірки з питання дотримання трудового законодавства.