Будуємо Україну Разом – це культурно-освітній проект Львівської освітньої фундації, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності.

Конотоп – одне з 14 міст обраних у 2017 році для проведення табору БУР. Протягом 2-ох тижнів ми плануємо спільними зусиллями допомогти з ремонтом трьом сім’ям – багатодітній сім’ї, де в трикімнатній квартирі мешкає дев’ять людей, одинокій матері, що в малому будинку виховує двох дівчат, одна з яких хвора на дитячий церепральний параліч, через який вона не може ходити без допомоги, а також матері яка виховує доньку з інвалідністю.

Окрім ремонту помешкань ми плануємо облаштувати громадські простори міста, зокрема пляж «Кандибине» та сквер біля площі Миру.

Наша унікальність полягає в тому, що зранку наші волонтери працюють фізично, ремонтуючи будинки, а ввечері ми маємо спільну культурно-освітню програму. Кропивницький є четвертим містом, у яке наш проект завітає цього року. Попередньо, з березня місяця ми працювали у таких містах як Лисичанськ, Рубіжне, Першотравенськ, Кропивницький,Покровськ і після Конотопу завітаємо ще до 8 міст у різних куточках України.

Приєднатися до проекту може будь-хто, хто заповнить нашу заявку волонтера : http://bit.ly/2ieyOOo. Анонси культурно-освітніх заходів ми заздалегідь анонсуємо у локальних спільнотах в соц. мережах :

https://www.facebook.com/events/673768409490972

Історія БУРу:
Проект був заснований у 2014 році, коли команда БО “Львівська освітня фундація” побачила наслідки військових дій на сході України. Гуртуючи молодь з різних куточків України та світу, вже впродовж 3 років діяльності, нам вдалось відремонтувати понад 80 об’єктів. Це були, як будинки, пошкоджені внаслідок військових дій, помешкання родин героїв АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей, так і споруджені громадські простори у містах.

Таким чином, через спільну працю, БУР прагне сприяти створенню мережі свідомих, активних, відповідальних українців, які розуміють, що зміни можливі, якщо ти сам в них приймаєш участь. Відтак, впродовж літа 2016 року, більше 400 бажаючих з 22 областей України, а також США, Росії і Польщі стали волонтерами БУР і спільно працювали в 11 містах України.

Сторінка проекту у фейсбуці:
https://www.facebook.com/burburbuuuuur/

Контактна інформація:

Сапига Олексій
Зв’язковий із громадськістю проекту “Будуємо Україну Разом”
+38 (093) 299-8300
https://www.facebook.com/oleksiy.sapiga
8sapiga8@Gmail.com