semenikhinЩиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста України!
Діяльність працівників засобів масової інформації має винятково важливе значення у формуванні громадської думки. На вас покладено велику відповідальність перед читачами, слухачами, глядачами. Кожне написане і мовлене слово несе у собі могутній заряд енергії – емоційної, духовної, творчої.
День журналіста – це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.
Незалежні засоби масової інформації – це четверта гілка влади у демократичній, незалежній країні оскільки, свобода слова і демократія неможливі у наш час без вільної, незалежної преси. Лише відкритість, незалежність, компетентність та професіоналізм журналіста дає змогу громадянам бути у русі суспільно-політичного життя.
Бажаю Вам, шановні журналісти, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які Вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими. Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Міський голова                 Артем Семеніхін