Вже три дні табору волонтери роблять ремонт малозабезпеченим сім’ям та приміщенню КІПТу, крім цього вони обробляють деревину для того, щоби пізніше облаштувати пляж «Кандибіне» , і навіть розфарбовують трамвай.
У таборі присутні представники Львівської, Вінницької, Житомирської, Донецької областей.
БУРівці не обмежуються будівельними роботами: волонтери також проводять зайняття з дітьми конотопських пришкільних таборів, а також сиротами та дітьми з інвалідністю.
В другій половині дня організатори табору проводять культурно-освітню програму: в понеділок це було знайомство з містом та його історією під час відвідування наших музеїв, у вівторок увесь табір вийшов у місто та проводив відкритий захід «БУР Talks», під час якого конотопчани та гості міста могли разом поспілкуватися на теми сучасної освіти, подорожей та можливостей для молоді, в середу табір, також спільно з місцевими жителями, зібрався на стадіоні «Локомотив» та грав у спортивні ігри.

Слідкувати за життям табору можна підписавшись на подію у Facebook, перейшовши за посиланням https://www.facebook.com/events/673768409490972

Детальна інформація про табір та умови участі:

bur.lef.project@Gmail.com
(093) 299-8300talks