Квас, мабуть, єдиний безалкогольний напій, який по праву можна назвати споконвічно слов’янським. Він згадується в літописах ще до хрещення Володимиром Київської Русі. Поліпшує обмін речовин, діяльність серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, перешкоджає розмноженню шкідливих і хвороботворних мікробів, підвищує апетит, є джерелом життєвої енергії, знімає втому — ці та інші переваги напою сьогодні докладно описані в медичній літературі. За радянських часів квас, який містив солодовий екстракт, вводили в раціон харчування спортсменів, відзначаючи позитивний ефект, зокрема при великих навантаженнях на м’язи. До цього можна додати ще й те, що, окрім мікроелементів, у напої міститься понад десяток амінокислот, вісім із яких є незамінними для людини.

«Живий» квас і його подоба

Основна відмінність між квасом натурального бродіння і квасним напоєм полягає в технології виробництва — якщо «живий» квас є на 100% натуральним продуктом і виробляється з житнього і ячмінного солоду шляхом природного зброджування квасного сусла, то технологія виробництва квасного напою більше нагадує «лимонадну». Вона передбачає змішування квасного сусла та ароматної основи, цукру, лимонної кислоти, консерванту, вуглекислого газу і води з наступним розливом у пляшки.

Квас вважається натуральним, якщо в його складі є дріжджі та молочнокислі бактерії, якщо їх немає — напій із концентрату. І нерідко запах, смак і колір моделюються із допомогою сиропів, підкислювачів, барвників і ароматизаторів, ідентичних натуральним.

Як споживачі ми, насамперед, орієнтуємось на смак напою, а не на його натуральність. Але відмінності між цими двома напоями, безперечно, є.

Читати етикетки корисно для здоров’я

Виробники  часто наводять той факт, що використання в назві слова «квас» — це просто торгова марка, а не назва напою. Так, виробник квасного напою не має права в технічних текстах на етикетці писати «квас», проте він цього й не робить. Він просто дуже дрібним шрифтом, (приховуючи від споживача), вказує склад напою на задній етикетці пляшки і величезними літерами на лицьовій стороні пляшки зазначає – «квас», згідно з зареєстрованою торговою маркою. Усе законно, жодних претензій до виробників обманутий споживач пред’явити не може. Тому варто читати інформацію, яка зазначається на етикетках.

Звісно, і напої бродіння, і напої на основі смакових композицій мають право на існування. Тільки неправильно називати їх одним словом «квас» Тим самим спотворюючи сутність квасу як здорового напою натурального бродіння і заплутуючи споживача.

Покупець має як мінімум мати можливість вибирати, чітко уявляючи, що саме перебуває за яскравими етикетками.

Щоб не помилитися і придбати натуральний традиційний напій, досить купити квас, на етикетці якого було б написано «продукт бродіння».

Бочковий квас, як і  пляшковий, теж повинен мати маркувальний ярлик з відповідною інформацією про склад, дату виготовлення, терміни реалізації, виробника, відповідність нормативному документу та інше.

А ще, цей смачний натуральний напій нескладно приготувати вдома, користуючись перевіреними часом технологією та рецептами наших бабусь та прабабусь. СМАЧНОГО!kvas