IMG_919321 червня 2017 року міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ міської ради у справах молоді та спорту, Конотопський міський осередок Сумського відділення Національного Олімпійського комітету України спільно з заміським дитячим оздоровчим табором «Мрія» провели спортивно-масовий захід до Олімпійського Дня в Україні.

При чудовій сонячній погоді на свіжому повітрі 73 дітей оздоровчого табору прийняло участь з бігу на дистанцію: 30, 40, 50 та 60 метрів.

Всі учасники спортивного заходу отримали незабутні враження, масу позитивних емоцій і ще раз довели самі собі і всім оточуючим, що заняття фізичною культурою і спортом корисні.

Переможці були нагороджені грамотами та призами від Конотопського міського осередку Сумського відділення Національного Олімпійського комітету України та Конотопського міського центра  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Отже, такий захід сприяє розвитку і формуванню інтересу та позитивного ставлення до фізичної культури, спорту, Олімпійського руху та здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, гордості за Україну.