Повною мірою відчули казкову атмосферу свята Миколая-чудотворця діти, які перебувають у Конотопському притулку. 19 грудня міський голова  Василь Дзед разом зі своїм заступником Тетяною Володіною та завідуючою службою у справах дітей міської ради Аллою Дем’яненко завітали до закладу з почесною місією – привітати малечу та вручити їй бажані подарунки. В очікуванні свята, діти написали листи до Святого Миколая зі своїми проханнями про те, що вони хотіли б мати. Відтак, хлопці здебільшого мріяли про власні годинники, дівчата – про косметику, малеча ж, звісно, про іграшки. Бажання найменших виповнили повною мірою. Разом з тим усім малюкам вручили набори солодощів.

Діти також не залишили почесних гостей без подарунків і показали спеціально підготовлену міні-виставу «До нас іде Святий Миколай». Юні актори дуже хвилювалися, однак впоралися з завданням на “відмінно”. 

Також цього ж дня керуючий справами виконкому А.П.Фалько та секретар міської ради М.О.Башкиров привітали зі святом дітей-інвалідів на дому та дітей, що знаходяться на стаціонарному лікуванню в відділеннях ЦРЛ та відділковій лікарні. Всім дітям були вручені солодкі подарунки від міської ради та особисто міського голови В.І.Дзеда. Загалом дітям міста було вручено 1153 подарунки.

Не залишились осторонь цього дня і приватні підприємці Юрій Фішер та Галина Данилевська, заступник керуючого Конотопською філією АБ “Експрес-банк” Оксана Шайденко та заступник командира військової частини Т-0420 Олег Жуков, які цього дня разом із представниками облдержадміністрації та міської влади вручили вихованцям загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату подарунки. 

Вихованці санаторної школи-інтернату I-II ступенів до свята отримали цінний подарунок від своїх “шефів”, працівників міського відділу міліції – систему DVD з караоке. Під час святкового заходу в школі-інтернаті її вручили начальник відділу Віктор Брязкун та його заступник Дмитро Пасічнюк. 

19 грудня в міському будинку культури «Зоряний» до Дня Святого Миколая було проведено благодійний концерт для дітей-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів міста, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Зі словами привітання до маленьких гостей звернулася заступник міського голови Тетяна Володіна. Під час свята для глядачів була представлена святкова програма та вручені подарунки. Загалом участь у заході взяли близько 400 дітей.