23 червня 2017 року міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради на спортивному майданчику по вул. Лісового,48 були проведені змагання з техніки велосипедного туризму присвячені до Дня молоді.

Переможцем змагань стала Глушань Микита, ІІ місце – Колодій Андрій, ІІІ місце – Шевченко Андрій.

Змагання проводились з метою популяризації та розвитку спортивно-оздоровчого туризму як масового виду активного відпочинку, фізичного загартування та зміцнення здоров׳я молоді. Таким чином, велотуризм-суцільний позитив, було б здорове бажання крутити педалі. Переможці змагань отримали грамоти та призи від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

23 червня 2017 року міським центром фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради на спортивному майданчику «Арматурного заводу» були проведені змагання з волейболу присвячені до Дня молоді. В змаганнях активну участь прийняли 5 команд, а саме: «КВРЗ», «Мотордеталь», «Житловий масив», «Підлипне» та «ПТУ-20».

За підсумками змагань І місце виборола команда «Мотордеталь»,

ІІ місце посіла команда «Підлипне», ІІІ місце – «ПТУ-20».

Такі змагання проводились з метою покращення самопочуття, підняття здорового духу та отримання морального задоволення від самої гри.

Усі команди – переможниці змагань отримали грамоти та призи від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».