До міського голови м.Конотопа Артема Семеніхіна звернувся колектив КП ВУВКГ щодо підтримки директора КП ВУВКГ П.Ю.Колесникова.

Далі надаємо текс колективного звернення.

 

                                                                                                                                                                                                                           Міському голові

                                                                                                                                                                                                                           Семеніхіну А.Ю.

 

Шановний Артеме Юрійовичу!

До Вас звертається численний колектив комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства з проханням вирішити болючу ситуацію, що складається на підприємстві. Нам стало відомо, що попередній керівник Є.О.Кондратьєв подав позовну заяву до міського суду та хоче поновитись на посаді директора. Суд має відбутися 11 липня поточного року.

За рік керівництва Є.О.Кондратьєва підприємство зазнало значних збитків, існує заборгованість з виплати податків у сумі майже 2,0 млн гривень, програні судові справи на суму майже 500,0 тис грн. Це вже призвело до арешту рахунків підприємства, у зв’язку з чим воно не може вести повноцінну господарську діяльність. Під загрозою виплата заробітної плати працівникам підприємства. Під час свого керівництва Є.О.Кондратьєв показав тільки свою непрофесійність, майже завжди був відсутній на робочому місці, що призводило до невчасного ухвалення важливих для підприємства рішень. Проблемні питання, що стосувались як підприємства, так і працівників, не вирішувались. Все, як кажуть, відкладалось у «довгий ящик».

Колектив підприємства налічує більше 220 працівників, обслуговує близько 40 об’єктів водопостачання та водовідведення по місту, 177,4 км водопровідних та 98,2 км каналізаційних мереж, виконує аварійно-відновлювальні роботи для забезпечення безперебійного надання послуг з водопостачання та водовідведення споживачам міста. Тому вважаємо, що керувати таким підприємством необхідно людині, яка знає всю специфіку роботи підприємства та проблематику галузі. Ця людина повинна бути беззаперечним спеціалістом у сфері водопостачання та водовідведення, бути не байдужою як до долі підприємства, так і до долі кожного члена трудового колективу. На наше глибоке переконання, кращої кандидатури на посаду директора КП ВУВКГ, ніж наш діючий директор Колесников Павло Юрійович, немає.

Слід зауважити, що практично увесь трудовий шлях Павла Юрійовича так чи інакше пов’язаний з роботою конотопського водоканалу. До того як бути призначеним на посаду директора КП ВУВКГ, він отримав значний практичний досвід у цій галузі, починаючи з роботи інспектора КП «Муніципалітет» та спеціаліста міського управління ЖКГ, де він здійснював, у тому числі, контроль оперативної роботи КП ВУВКГ та займав посади безпосередньо на підприємстві заступника директора з водопостачання, а потім головного інженера. Таким чином, можна без перебільшення сказати, що Павло Юрійович практично виріс у стінах нашого підприємства. Протягом всього періоду спільної роботи ми знаємо його як серйозну, відповідальну, професійну людину, працівника, який всі труднощі та негаразди переживає разом з колективом, організатора, який створив у колективі атмосферу взаєморозуміння і порядності.

На наше глибоке переконання, і ми надзвичайно цим занепокоєні, зміна професійного керівника в такий складний час для нашого міста не змінить ситуацію на краще, а навпаки, посилить соціальну напругу в колективі та ще більше розхитає нестійке становище підприємства.

З огляду на це, трудовий колектив Комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства дуже сподівається на Вашу підтримку та розуміння. Зі свого боку колектив підприємства докладе максимум зусиль для вирішення нагальних проблемних питань стосовно нашого підприємства на чолі з Павлом Юрійовичем.

З повагою трудовий колектив КП ВУВКГ.