19983413_1425483120866539_5170050704536186418_o10.07.2017 при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степанченку І.О. відбулась робоча нарада в якій  взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, керівники житлово-комунальної галузі міста (за списком), головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова», головний лікар «КЗ Конотопська міська лікарня», радники міського голови,  начальник сектору реагування патрульної поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області,        сільський голова Підлипненської сільської ради, представники місцевих ЗМІ.

В ході наради були розглянуті питання порядку денного:

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень.

Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста.

Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку.

Про моніторинг впровадження електронних закупівель, відповідно до завдань, визначених розпорядженням голови Сумської ОДА від 15.12.2016 №648-ОД  «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.09.2015 №435-ОД»

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, та за червень 2017 року.

Про основні організаційні заходи на поточний тиждень.

Під час розгляду питань порядку денного Ігорем Олеговичем відповідальним виконавцям були надані доручення щодо організації та виконання робіт по покосу трави, приведення в належний стан власниками приватного сектору територій, прилеглих до їх домоволодінь та інші.