12 липня 2017 року під головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І. відбулася нарада з вирішення питань взаємодії Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та архівного відділу Конотопської міської ради. В нараді взяли участь: начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, юрист, головний спеціаліст підрозділу з контролю за правильністю призначення і виплати пенсій УСЗН, спеціаліст 1 категорії архівного відділу Конотопської міської ради, заступник начальника Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Під час наради були розглянуті два звернення мешканців міста з питань неврахування при розрахунку пенсії довідок про заробітну плату, виданих архівним відділом Конотопської міської ради за періоди роботи на Конотопському заводі «Мотордеталь».

Було вирішено проводити спільні перевірки довідок про заробітну плату, результати яких відображати у відповідних актах.