Під головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І. 02.08.2017 о 14:20 відбулося засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, з питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, Конотопського об’єднаного управління ПФУ Сумської області, управління статистики в Конотопському районі, Конотопського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Сумській області, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, фінансового управління Конотопської міської ради, управління економіки Конотопської міської ради, сектору юридичної роботи міської ради, управління Держпраці у Сумській області.
На засідання міської робочої групи запрошено 5 суб’єктів господарської діяльності, працівники яких отримують заробітну плату у розмірі менше мінімального, встановленого діючим законодавством. Заслухано пояснення 4 СГД про причини нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального.
Керівнику СГД, що не з’явився на засідання міської робочої групи та не надав пояснення, буде направлений лист щодо надання пояснення недотримання ним мінімальних гарантій оплати праці, а у разі ігнорування – даний суб’єкт господарської діяльності буде переданий до управління Держпраці у Сумській області для включення до графіку перевірки з питання дотримання трудового законодавства.IMG_20170802_140225