Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Дня Національної поліції України!
Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя конотопців, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком.
У цей день вітаю співробітників Конотопського відділу поліції та всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою життя. І я впевнений, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, грамотними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.
Ми вдячні вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло вас встати на варті законних інтересів держави! Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.
У День поліції я бажаю всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання. Спасибі за Вашу нелегку працю!

Міський голова Артем Семеніхінsemenikhin