chekautНа Сумщині Програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» скористався місцевий мешканець – колишній учасник незаконних збройних формувань ОРДЛО.

Чоловік звернувся до співробітників СБ України із заявою про те, що приєднався до бойовиків після звільнення з місць позбавлення волі на тимчасово окупованій території Луганської області.

З часом, усвідомивши хибність своїх дій, він добровільно залишив незаконне збройне формування.

Обставини участі чоловіка НЗФ так званої «ЛНР» перевіряються у рамках кримінального провадження. Учасник Програми очікує на рішення суду.

Напередодні Біловодським районним судом Луганської області було звільнено від кримінального покарання мешканця Луганської області, який піддавшись російській пропаганді, брав участь у діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ЛНР». Незабаром він залишив лави терористів, не витримавши ганебного відношення, постійного пияцтва та пограбувань місцевого населення з боку подільників. Тривалий час чоловік переховувався, побоюючись кримінальної відповідальності.

У 2017 році, дізнавшись з мережі Інтернет про Програму «На тебе чекають вдома», певний час не наважувався на участь в ній. Однак, передивившись низку відеозвернень вже звільнених від кримінальної відповідальності учасників Програми, чоловік, врешті-решт, звернувся до українських правоохоронців.

В рамках вказаної Програми до мирного життя було повернуто понад 200 наших співвітчизників.