28 грудня в приміщенні міської ради відбулася пряма “гаряча” телефонна лінія міського голови з жителями міста. В ході телефонної лінії, зі скаргою щодо неякісного ремонту телофона, звернулася  мешканка міста. Скарга була направлена безпосередньо виконавцям: управлінню економіки міської ради та Центру електрозв’язку №3 Сумської дирекції ВАТ “Укртелеком” для вирішення її, згідно чинного законодавства.

 

28 грудня в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда та за участі заступника міського голови Н.С.Губенко відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств міста з питань їх роботи в осінньо-зимовий період, а також стану оплати за використані енергоносії та отримані житлово-комунальні послуги населенням міста.

 

28 грудня в приміщенні міської ради під головуванням міського голови В.І.Дзеда відбувся попередній розгляд проектів рішень, винесених на 3 сесію міської ради 6 скликання. Одними з основних питань, що обговорювалися є: проекти рішень «Про міський бюджет на 2011 рік», «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста на 2011 рік», «Про план роботи міської ради на І півріччя 2011 року».