Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

В цей перший день осені, який починає новий навчальний рік, хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового покоління інтелектуального Конотопа!

Наші дорогі першокласники! Від щирого серця бажаю вам мати силу та натхнення, щоб ви ніколи не зупинялися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні. Вчіться, щоб знати, діяти та жити! Будьте патріотами свого рідного міста і свої держави.

А всім школярам – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Упевнений, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашого міста.

Слава Україні!

Міський голова                                                           Артем Семеніхінsemenikhin