0-02-04-a5aa7d1bfa6b0fab515c4274fcbfcf417864de196d023ede12e4eed117460f94_full04.09.2017 відбулась щотижнева робоча нарада при заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради в якій  взяли участь: секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, радник міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, керівники житлово-комунальної галузі міста (за списком), головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова», головний лікар «КЗ Конотопська міська лікарня», начальника сектору превентивної діяльності поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області,   Підлипненський сільський голова, представники місцевих ЗМІ.

В ході наради були розглянуті питання порядку денного:

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув.

Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень.

Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста.

Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув.

Про моніторинг впровадження електронних закупівель, відповідно до завдань, визначених розпорядженням голови Сумської ОДА від 09.09.2015 №435-ОД зі змінами від 17.05.2017 №282-ОД.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО та переселенців, які прибули з зони АТО на територію м.Конотоп.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув.

Про основні організаційні заходи на поточний тиждень.

Під час розгляду питань порядку денного Ігорем Олеговичем  були надані відповідні доручення.