Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 380-річниці від дня заснування Конотопа та 74-річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників!

За гарною традицією у першу неділю вересня ми відзначаємо День міста. Конотоп славний своєю багатовіковою історією. В його біографії, як і в історії України, тісно переплелися правда і кривда, радість перемог і смуток втрат, важкі думи і весела пісня. Конотоп останнім часом знаходився у центрі політичних баталій, але я сподіваюсь, що криза мине, і ми зможемо надалі розвивати наше славне козацьке місто у кращих історичних та європейських традиціях.

Справжньою окрасою Конотопа завжди були, є і будуть працелюбні, самовіддані, веселі та життєрадісні, мудрі та виважені конотопці.

Я пишаюся, що сьогодні Конотоп відомий в Україні і за її межами, перш за все, як місто залізничників, промисловий центр, а головне – місто, яке нині активно відновлюється та розвивається.

Майбутнє процвітання Конотопа залежить від нашої щоденної турботи про місто, від бажання зробити його кращим і комфортнішим. Впевнений, що завдяки самовідданій праці та великій любові до рідного міста, ефективній та плідній діяльності міської влади, Конотоп стане ще більш квітучим і заможним.

Вірю – разом ми досягнемо ще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку міста.

Тож нехай добробут, щастя і любов буде на кожній вулиці, у кожній домівці, у кожній родині! Нехай добро та віра у краще майбутнє живуть у Ваших серцях!

Від усієї душі бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту і незгасимої віри у те, що наш український народ здобуде перемогу у війні, зумівши дати гідну відсіч російському агресору.

Слава Україні! Слава рідному місту! Вічна слава Героям!

 

З повагою,

Міський голова                                                                                                           Артем Семеніхінsemenikhin