semenikhinВисловлюю сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і України!
Ваша місія одночасно складна і почесна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.

Ми всі пишаємося професійною та потужною освітянською родиною Конотопа, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління, забезпечується доступна та якісна освіта кожному мешканцю нашого міста, створюються належні умови для самореалізації особистості та виховується почуття патріотизму у кожному маленькому громадянину України!

Бажаю Вам, шановні працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою. Хай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Щиро, низько вклоняємося Вам за труд, мужність, самовідданість і талант!

Зі святом!

Слава Україні!

 

З повагою,

Міський голова Артем Семеніхін