IMG_20170929_142735У міському будинку культури «Сучасник» 29.09.2017 відбувся захід  «Золота життєва осінь» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Програма заходу складалась з концерту за участю ансамблів «Червона калина», «Криниченька» територіального центру, творчих колективів МБК «Сучасник» та вечору відпочинку «Молоді душею».

В фойє міського будинку культури була оформлена виставка робіт (вишиті ікони, серветки в’язані гачком, ришельє) Чупілки Катерини Семенівни.

На заході присутніх привітали зі святом  керуючий справами виконкому    Яроцький В.І., депутат міської ради Гланц В.А., директор територіального центру Стрижак С.П., заступник директора терцентру Сердюк Л.М. та вокальний ансамбль «Вербиченька» села Малий Самбір.

Переможцям більярдного та шахового турнірів, які відбулися напередодні у територіальному центрі  були вручені призи.

Найактивніші відвідувачі центру дозвілля територіального центру були відзначені грамотам, подяками та призами.

У заходи прийняло участь 150 осіб поважного віку.