11 жовтня обдарована молодь Конотопа повернулась з поїздки у дружнє місто Вінниця у рамках традиційного Національно-патріотичного проекту культурного обміну «Алея співдружності студентів України», що вдруге здобув схвалення у міському конкурсі проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства. Реалізація проекту передбачає встановлення дружніх взаємозв’язків молоді різних регіонів України з метою активізації зусиль навколо об’єднання країни, збереження її цілісності та суверенітету. Єдність українського народу, любов до Батьківщини спонукають студентство різних куточків України до реалізації спільних соціально-корисних проектів.

У травні поточного року Конотоп радо вітав вінничан, які приймали участь у фестивалі патріотичної пісні «Від серця до серця», що відбувся на базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ. Тому у рамках поїздки до Вінниці обдаровані конотопчани презентували себе на фестивалі військово-патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю!», що відбувся на базі Вінницького технічного коледжу з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Молодь з міста Конотоп мала можливість ознайомитись з діяльністю коледжу, а також відвідати визначні місця Вінничини – Національний музей-садибу М.І. Пирогова та церкву-некрополь цього видатного лікаря. Особливо вразило учасників делегації дійство вінницького музичного фонтану. Молодь з різних областей спілкувались, ділились досвідом щодо молодіжних ініціатив своїх регіонів.

Повернулась молодь до рідного міста з сувенірними солодощами, глечиком для вареників (естафета для проведення фестивалю вареників у Конотопі) та позитивними враженнями не лише від нових цікавих знайомств, краси Вінниці, а й від відношення мешканців до свого міста. Особливо приємною була відзнака молоді з Конотопа Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації за відданість у справі національно-патріотичного виховання, розвиток талановитої та небайдужої молоді.

Далі – виготовлення інформаційного збірника за результатами проекту «Співдружність молоді в мистецтві» та його презентація шляхом онлайн-конференції «Конотоп-Вінниця».DSC_7797(1)