ffПід головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І.  19.10.2017 о 14:20 відбулося засідання міської робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, Конотопського об’єднаного управління ПФУ Сумської області, управління економіки Конотопської міської ради, сектору юридичної роботи міської ради, Конотопського відділення управління ФСС України у Сумській області, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, Конотопського міськрайонного центру зайнятості, фінансового управління Конотопської міської ради, управління статистики в Конотопському районі.

На засідання міської робочої групи запрошено 14 суб’єктів господарської діяльності, працівники  яких отримують заробітну плату у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством та у яких збільшено кількість працівників з ознакою неповний робочий час. Заслухано пояснення 10 СГД  про причини нарахування та виплати  заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімальної та щодо збільшення кількості працівників з ознакою неповний робочий час. Керівникам СГД, що не з’явились на засідання міської робочої групи будуть направлені листи щодо надання пояснення з даних питань.