2cbad167714688160bea5546ababff91Увага відділ молоді та спорту звертається  до  ініціативної та креативної молоді Конотопа! Ми хочемо разом з вами наповнити наше місто класними корисними та цікавими  молодіжними заходами і щоб життя молоді було яскравим та всебічно розвинутим! Тому для нас ваша думка та внесок дуже важливий!
Наразі розпочато формування програми «Молодь» на 2018 рік. З метою актуальності заходів програми, максимального наближення їх до інтересів молоді міста всім бажаючим пропонуємо внести свої пропозиції щодо проведення заходів у рамках програми «Молодь». 
Запропоновані заходи повинні бути спрямовані на молодь міста, сприяти утвердженню патріотизму, духовності, моральності та формування життєвих, сімейних цінностей, громадянської позиції і національно-патріотичне виховання та пропагувати здоровий та безпечний спосіб життя. Створювати умови  для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості. Розвивати неформальну освіту, соціальну справедливість.
Пропозиція повинна складатися з наступних пунктів:
1. Назву заходу;
2. Мету його проведення;
3. Короткий опис  заходу ( що саме буде відбуватися);
4. Очікувані результати (для чого проводили захід);
5. Орієнтовний кошторис (необхідне фінансування для його проведення, з зазначенням  на що саме потрібні кошти). 
Пропозиції приймаються до 10.11.2017 у друкованому вигляді за підписом особи чи організації, що їх подає, у відділі міської ради у справах молоді та спорту каб.411 (пл. Миру 8) конт. тел. 6 61 32. 
Після завершення прийому пропозицій буде сформовано програму та проведено громадське обговорення всіх включених до неї молодіжних заходів. 
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до визначення пріоритетів молодіжного життя міста у 2018  році!