26 жовтня,  з нагоди 73 річниці Дня визволення України від фашистських загарбників, в територіальному центрі відбувся святковий захід на який були запрошені ветерани війни, праці та жителі міста. Ця зустріч схвилювала душі та серця учасників заходу.

Своїм досвідом і життєвим шляхом поділився полковник у відставці, учасник бойових дій Давиденко В.В.

Надзвичайно яскраво, як належить поету, виступив учасник бойових дій, захисник Вітчизни, полковник у відставці, Казарцев М.Д. Він запропонував брати приклад не тільки з ветеранів Другої Світової війни, а й з лицарів сьогодення, захисників України, що приймають участь в АТО. Його збірка «Постой ты, времени разбег…», яку він подарував територіальному центру,  це джерело снаги та сили для молоді і всіх кого турбує наша історія. Тут зображені кращі люді Конотопа в хронологічній послідовності.

Виступ керуючого справами виконкому Яроцького В.І. показав постійну підтримку територіального центру з боку міськвиконкому. Подарунки вручені ним учасникам клубу з гри в шахи  підтвердження цього.

Ведучі заходу Крупа Катерина та Рубан Іван представили талановитих учасників святкового концерту глядачам. Професійним був виступ народного ансамблю «Вербиченька» із села Малий Самбір, які були гостями цього свята. Як завжди на належному рівні виступили і ансамблі «Криниченька» та «Червона калина» територіального центру. До сліз сміялися учасники заходу з гуморесок, якими їх порадували Ніна Горбань та Іван Рубан.

Завершилося свято піснею «Моя Україна». Захід  показав безмежну любов людей до землі на якій вони живуть. Цей народ непереможний!  Все найкраще живе в його пам’яті.IMG_20171026_160355